Komu se to asi nebude líbit..? Co myslíte ? (Běhá to po mailech)

02.02.2012 13:37

Do zbraně!!! Lide český!!!
Lidové povstání - sobota 3. března 2012.

Na 3. března 2012 je neodvratně připraveno lidové povstání, ale nikoliv jen v Praze, kam obyčejní lidé nemohou, protože mnohde nemají už ani peníze na cestu ani na nocleh, ale lidové povstání proběhne ve všech spádových městech všech okresů. Naše vlastenecká povinnost nám velí, "Do zbraně!!!"

 

To je jediná věc, které se bojí politická mafie, zkapitalizovaní nenasytní bankéři a justiční mafie, která vytváří všemocné podmínky pro zadlužování a zotročování obyčejných lidí pomocí chapadel soukromí exekutorů a vymáhacích agentur a přivádí prostý dělný lid na pokraj existence. Zvonění, cinkání a bezzubé stávky poškozují jen nás obyčejné za své dopravovat do Prahy. Proto již dozrál čas pozvednout tyranům zbraně nejsilnější! Hlas prostého dělného lidu! Do zbraně !!! 3. 3. 2012, obsaďte policejní stanice, slušní policisté půjdou s námi, vojska se nebojte, jsou to naši synové a jsou placeni z našich daní.

 

Žádné politické strany, žádné hnutí a mocenské skupiny, ale sám podvedený, ožebračený a zotročený lid český musí povstat.

Novodobá šlechta nás vytrhla z područí SSSR, aby nás následně zaprodala ekonomickým okupantům z celého světa a uvrhla nás naopak do područí USA. Nenechme se ošálit, problém nejsou nezaměstnaní, problém nejsou důchodci, problém nejsou cikáni ani Ukrajinci a Vietnamci. Problém je nenasytnost našich mocipánů, novodobé šlechty, z našich daní jim platíme armádu, na kterou oni budou spoléhat, že je ochrání před námi a oni budou dál bez ostychu každoročně navyšovat vlastní zisky a zneužívat svého monopolního postavení, jako je ČEZ, RWE, zdravotní pojišťovny, mobilní operátoři a všichni soukromí exekutoři kteří mají zaručený zisk vyplývající ze zákona.

 

Zisk, který je daleko za hranicí lichvy, nad kterou politické strany drží ochrannou ruku, neboť šedou ekonomikou se tyto nekřesťanské zisky nalévají zpět do politických stran v období financování jejich volebních kapaní. Zisky, které jako finanční gestapo získávají drancováním lidí a rodin ve finanční tísni, následně tyto lidi zcela vyloučí z běžného
života a doženou k ekonomickým sebevraždám mnohdy celých rodin. V Česku je již na sedm set tisíc rodin s dokladem o hmotné nouzi. Rodin, které si po dotahování opasku pomalu začínají utahovat smyčku kolem krku. PROČ ??? Sedm set tisíc rodin to už je tak velká armáda, kterou již nelze umlčet a která už nemá co ztratit, jen získat! Do zbraně !!! Lide český !!! Naše zbraň je sjednocený hlas nespokojené a zotročené většiny obyčejného dělného lidu, Naše beznaděj je naše síla. Nenechme se do nekonečna zastrašovat a utiskovat všemocnou menšinou bohatýrů politické a justiční mafie. Pravdu nelze umlčet! Do zbraně !!! Lide český !!! Souhlasíš?

Povstaň 3.března 2012, a přepošli všem. Souhlasíš a nepovstaneš? Tak alespoň přepošli všem. Nesouhlasíš? Tak si nestěžuj. Nesouhlasíš? Tak jsi asi jeden z těch, proti komu povstaneme. Pokud se Vám tento email někdy vrátí po čase odkudkoliv, znamená to, že lid je již připraven a odhodlán povstat v sobotu 3. března 2012. Naše vláda nám musí především sloužit a ne jen kralovat a musí nést zodpovědnost. V.A.M. 16-11-2011 Abych se nemusel před svými dětmi stydět. Reagovat - Předmět: "*Smrt na tyranu, není zločin", z hlediska vyššího principu mravního*Re:Babišovi bych snad i věřil, ale co když lže jako ti před ním., D.D.T., 1.12.2011 8:42:41 Pravda o tom, jak se žije v naší zemi českém (absurdistáně). Počet naštvaných v tomto státě se množí geometrickou řadou. Jsem jeden z nich a je to ve mně a musí to ven a přímo tady, ne u pivních tácků. Včera jsem si přečetl v novinách malé srovnání platů v Česku, Německu a Rakousku a jiných států EU. A hle se nestačím divit , že je to venku, i když velice nenápadně a bez velkých titulků. Naši sousedé si vydělají minimálně čtyřikrát více než my. Převážný počet lidí v tomhle absurdistánu dřou doslova jako koně. Ne osm, ale dvanáct hodin denně včetně sobot a nedělí a dokonce i státních svátků. Převážně německé fabriky, které v Česku mají největší zastoupení, jsou názorným příkladem laciného využití pracujících lidí, kteří zde makají za almužné platy a často ve zdraví nevyhovujících podmínkách.

 

A proč by se měla nějaká inspekce zajímat o pracovní podmínky dnešních otroků, když jsou soukolím vykopané mumie kapitalismu z konce 19 století okořeněným socialistickými návyky .....zlodějnou. A takovýchto novodobých otrokářů je v tom našem slzavém údolí spousta. Zákony tvořené v době největší síly ODS v čele s panem Klausem byly takto úmyslně tvořeny. Je absurdní, že "ekonom" s vidinou své fotografie ve školních učebnicích ekonomie, který má největší zásluhu na devastaci našeho hospodářství si klidně sedí na hradě a hraje si na "božského" prezidenta. Ptám se sám sebe, jak je možné, že člověk, který způsobí újmu na majetku či zdraví druhému, nenese žádnou právní odpovědnost. Samozřejmě vím, že nebyl na to sám.

 

Podíl na devastaci naší země mají všichni komplicové, co zasedli do vládních křesel po tzv."sametové"revoluci, kdy dnes víme, že to bylo něco za něco. Německo, zem která prohrála světovou válku, se za dvacet let vypracovala na skvěle prosperující ekonomickou velmoc.

 

A kam jsme se propracovali my po 20 letech..? Jsme světový unikát , máme rozkradené hospodářství, rozvrácenou ekonomiku a všichni jsme zadluženi až po uši, jezdíme po rozbombardovaných silnicích, mimo jiné nejhorší v EU a nejdražších dálnicích. Nenažraná politická garnitura a to bez rozdílu příslušnosti, nadělala za dvacet let v naší zemi takové škody, kterým se nevyrovnají ani škody vzniklé nacistickou okupací či komunistickou totalitou. Země zničené válkou dostali repatriace.


A co jsme dostali my? Málem , že jsme se neomlouvali za nám způsobené škody.V tomto státě se neustále vymýšlejí další a další daňová zatížení a ožebračování nás občanů naší "milované vlasti".

 

A ti,co za to vše nesou plnou odpovědnost, se nám jen smějí a vesele rozkrádají z toho mála co zbylo dál. Ptám se: proč já občan mám platit za prohrané státní arbitráže, za rozkradené miliardy, za devastaci svého normálního života? Chci a mám na to jako občan tohoto státu právo, aby za svoje tzv. "chybná" rozhodnutí zaplatil skutečný viník, či skupina viníků, nejen trestním postihem, ale i včetně propadnutí jejich majetku do poslední koruny a to bez rozdílu "šarže".

Na viníky není těžké ukázat,musí se jenom chtít a nebát se je "napadnout"!!!! Ti kteří v prvé řadě by toto měli dělat, novináři a veřejná media to zásadně nedělají. Otázka ní: proč? Mají strach, nebo jsou už totálně zkorumpovaní mocí? Místo aby nepříjemné a dotěrné otázky kladli odpovědným, zabývají se bulvárem a povrchnostmi nic neříkajícími.

Stačí si otevřít kterékoliv noviny, nebo si pustit zpravodajství TV. Nikde nenajdu přesvědčivou zmínku o škodách způsobených naší politickou garniturou. Nikdo se nezajímá o to, proč si naši sousedé vydělají dost na slušnou životní úroveň. Nesmyslné žvanění o naší nízké produktivitě .....Málokdo dře tak, jako my Češi. Nikdo se nezajímá, proč dřeme doslova jen za stravu (a to ještě mizernou) a byt, (vždyť kolik procent z nás má alespoň patnáct tisíc čistého?). To opravdu stačí jen na to nejnutnější jídlo a s bídou na ubytovnu. Páni novináři, až na pár výjimek, totálně zklamali. Jsou to v podstatě zbabělé a i někde zkorumpované figurky na politické šachovnici, kteří s klapkami na očích a uších slepě posluhují tak, jako za totality. Novinářská čest a informovanost občanů o skutečném stavu věci je pro ně na hony vzdálený pojem. To už dnes ví snad každý normální Čech.

 

Ostatně korupce všeho druhu je v našem českém údolí beztrestná, protože nikdo nikomu nic nedokáže a každý na každého něco ví. Jak se potom pohnout z místa?

Aroganci státní moci cítím jako obrovskou zvůli a nespravedlnost, jako naprostou devastaci své práce a lidských hodnot.

Ptám se, proč se páni novináři nezajímají o to, kolik lidí ve skutečnosti u nás pracuje a kolik "lemplů" musí živit..? Přitom je to tak jednoduché. Produktivních lidí snad není ani milion. Tak každý z nás musí živit dalších devět. Když si jdu koupit po celodenní dřině do Globusu chleba, něco málo na něj a pití, protože na víc mi nezbude, může mě vzít čert, když vidím u kasy naše cikánské spoluobčany, /ano cikány, neznám pojem ROM a neznají ho ani v jiných státech EU/ jak se vesele baví u vozíků narvaných uzenými kýtami, kartony cigaret a dalšího pro mě pracujícího "nedostatkového" zboží.

 

Věřte mi, že mám potom opravdu rudo před očima a říkám si, dokud budou jezdit NEPRACUJÍCÍ cikáni s plnými vozíky a já "makáč" jen s poloprázdným košíkem, tak vím, že si nemohu dělat žádné iluze, protože je něco shnilého ve státě Českém. Až to bude naopak a já potáhnu ten naplněný vozík a venku bude žebrat vyhublý a dotěrný "nemakající" cikán, tak budu vědět, že vláda kterou jsem zvolil, udělala taková pravidla, aby má práce byla odměněna po zásluze a ti, co dělat nechtějí a nebudou, se dostanou tam, kam si pomohli sami. Ale to je za současného stavu asi dost naivní představa, že?

 

Tak páni novináři, co vy na to? Témat, kterými byste se měli zabývat, je nepřehledná škála. Jenže je to o tom, chtít a nebát se... A v tom to vězí. Proč se raději nezabývat "blbostmi", hlavně, že se to čte a teče z toho..! Je to rozhodně pohodlnější a je to NIC proti NIČEMU. Myslím si, že takových, jako jsem já, je 90% národa. Náš "český" problém je v tom, že o tom neumíme, lépe řečeno NECHCEME, mluvit a nazývat věci pravým jménem. Raději budeme strkat hlavu do písku do té doby, než se v něm totálně udusíme. Přitom jediný moment, kdy náš národ umí ukázat svoji hrdost a dokáže držet opravdu pohromadě, povstat a vyjít s nadšením do ulic je MS v hokeji. Ale naší budoucnosti tím nijak nepomůžeme a chleba lacinější nebude, jestli vyhrajeme nebo ne. Každý se pak zas jen vrací opět do reality obyčejného člověka, žijícího často od výplaty k výplatě a za pochybnou budoucnost.

 

Co se takhle vydat se stejným nadšením do ulic jako při MS, ale za naší lepší budoucnost a důstojnější život ve vlastní zemi. Už jsme to poznali, i když ne bez problémů. Proto si to pojďme alespoň psát a třeba se nám podaří cestou mailů a dalších vymožeností dnešní doby, obejít ty zkorumpovaný grázly a vyburcovat v nás cestu k řešení, jak z tohoto českého svinstva ven..!!!

 

Když to dokázali na Islandu tak proč bychom to nemohli dokázat my? Už je na čase aby lidé dali jasně najevo, že s nimi tahle ani žádná další vláda nebude zametat. Vláda a celý systém jsou zkorumpovaný jako hrom. Vždyť jde jen o jediné.


Zbavit moci škůdce tohoto státu a nechat je uhradit veškeré škody, které tady za krátkých 20 let napáchali...nebo jsme zase ty ustrašený český kůzlata, jako za vlády komunistů?

 

Někteří komunisti byli smečkou darebáků, ale kam se hrabou se svým troškařením na tento neskutečný "trotlbatalión" bez rozdílu partajního vyznání napříč politickým spektrem. Myslíte, že lidé budou opět zvonit klíči nebo vezmou do rukou vidle a baseballové hole? Skoro mne děsí zeptat se : "Nebo budou cvakat závěry zbraní?"

Island - model občanské revoluce:

Příkladná ukázka občanské revoluce, která se odehrála před dvěma lety na Islandu, kde občané donutili odstoupit vládu a přepsat ústavu.

Lidé rezignovali na jakoukoliv podobu vlády, velké banky byly znárodněny a bylo rozhodnuto, že lidé nezaplatí dluhy, které vytvořili politici, protože je to problém špatné finanční politiky, ne lidí.

V nové ústavě bylo zakotveno,

že občan je hlavní politickým protagonistou, nikoliv politik.

Island je v současnosti nejlepším příkladem mírové a důstojné reakce veřejnosti proti této moci, která dovedla jejich zemi i celý svět ke krizi. Islandský model ukazuje, že politici musí mít strach z reakce lidí, pakliže nebudou jednat v jejich prospěch.

Ne strach o život, ale o svoji kariéru.

Konec přejatého textu

 

Dodatek:

 

Možná pro mnohé není co dodat...

Přeci však dodejme, že ať už to bude řešení NEPŘIJATELNOSTI PODMÍNEK u nás v zemi v mnoha a mnoha oblastech současné asociální politiky  parlamentní cestou nebo pouličními projevy nespokojenosti v celé zemi, půjde vždy o jev nesoucí sebou revoltu. Tedy vždy to bude politickou a národní silou prováděna změna, která se přirozeně nebude té menšině zbohatlíku a v mnoha případech rozkradačů, kteří si říkají "politici", líbit. To proto, že to bude znamenat KONEČNĚ donucení jich k odpovědnosti před národem a zbavení je pohodlného života na úkor druhých - tedy pracujících. Ve prospěch většiny se tak začne politicky řešit (politikou je i změna parlamentní cestou, i cestou revolučního uchopení moci) to, co se zmrvilo od zrádného "sametového" převratu v neprospěch svobodou a pravdo-láskou opitých lidí, kteří to po 22 letech vidí, cítí a slyší. JE TO NYNÍ SKUTEČNĚ NA NÁRODU a nesmí se nechat zastrašit třeba i VOJENSKOU INTERVENCÍ SIL NATO nebo USA! Toho jsme byli svědky třeba v Libyi a jsme toho svědky i v přípravě na násilný vpád do Sýrie a Iránu.

CHRAŇ JE RUKA PÁNĚ...!

jh