OBDRŽEL JSEM OD PRAŽSKÉHO PŘÍTELE A RÁD VÁM TO PŘEDÁVÁM…

 

Jaroslave, posílám ti materiál, který možná již máš a pokud ne, jsem rád, že jej budeš mít nejdřív právě ode mne. Již jsem dr. Skálovi napsal, že s ním souhlasím a podporuji, ale víc zatím moc nedokáži. Jsem přesvědčen, že ty máš ještě hodně síly a vládneš navíc prostředky, se kterými mně to tak dobře nejde. Doufám, že seznámíš se zněním i další přátele.

Moc zdravím, Z…

…………………………….

Soudružky a soudruzi,

 

podle schváleného programu IX. sjezdu KSČM dostanou kandidáti do vedení strany, řádně schválení okresními konferencemi, ze sjezdové tribuny k dispozici po 3 minutách. Některým z nás se přitom, navzdory známému poměru nominací, navíc dlouhodobě upírá i právo vyjádřit se k politice strany na stránkách HaNo. Právě tam se však zároveň navíc téměř den co den publikují články, osočující alternativní kandidáty za lidi, ženoucí se za zištným osobním prospěchem. Míří na ty z nás, kdo se jako komunisté veřejně angažujeme, aniž za to inkasujeme sebemenší odměnu. Podepisují je lidé, které politika díky hlasům nás, komunistů, živí dlouhá léta, namnoze i značně nadstandardně.    

 

Proto mi nezbývá, než se na delegáty sjezdu obrátit alespoň tímto dopisem (a několika málo příklady svých politických vystoupení hlavně pro ty, kdo pravidelně nesledují sdělovací prostředky, které se podobné cenzury nedopouštějí). Měl jsem naivně za to, že ho budu s to adresovat všem sjezdovým delegátům osobně.. Pracovníci ÚV KSČM, disponující jejich mailovými adresami, však byli důrazně instruováni, že je nesmí poskytnout ani lidem, kandidujícím do stranického vedení. Proto se obracím na ty z Vás, soudružky a soudruzi, jejichž mailové adresy znám, s prosbou doručit tento dopis všem delegátům IX. sjezdu, na něž disponujete spojením Vy sami, a to včetně tohoto průvodního dopisu.  

 

S díky předem a soudružským pozdravem 

  

PhDr. Josef Skála, CSc.

KLIKNI ZDE

 

 

…………………………

VÁŽENÝ PŘÍTELI PEPO,

SVÝM VZKAZEM NÁM VŠEM PROMLOUVÁŠ Z DUŠE A MNOHÝM DO DUŠE. MY SE BUDEME USILOVAT O TO, ABY KAŽDÝ SKUTEČNÝ ČECH A VLASTENEC DOSTAL DO RUKOU A DO HLAVY TVÉ STANOVISKO.

JSME PŘESVĚDČENI, ŽE KDYBY LIDÉ S TAK ROZUMNÝM A SOUDNÝM POHLEDEM NA ŽIVOT NAŠEHO LIDU A ZEMĚ, JAKO MÁŠ TY, STÁLI V ČELE NAŠICH STÁTNÍCH ORGÁNŮ, NIKDY BYCHOM SE NEMOHLI DOSTAT DO TAKOVÝCH BŘITKOSTÍ, JAKO JSME DNES.

PŘEJEME TI CO NEJŠIRŠÍ POCHOPENÍ MEZI VOLIČI A I KDYŽ IX. SJEZD ROZHODL JINAK, NEŽ MĚL, NENÍ PŘECI VŠEM DNŮM KONEC.

S PŘÁTELSKÝM POZDRAVEM TI TVOJI, KTEŘÍ SI TĚ VÁŽÍ…

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Chce-to-ven-z-defenzivy-jinak-nam-ujede-vlak-Zeman-porazil-hybridni-valku-vedenou-za-dedicnou-monarchii-pravdolasky-Kandidat-na-sefa-KSCM-uderil-435343

 

https://www.youtube.com/watch?v=bFHanCtd3rI&feature=youtu.be

 

https://www.predsjezdem.cz/cz/temata/591/phdr-josefe-skala-csc-kandidat-na-predsedu-kscm

 

https://www.youtube.com/watch?v=vMvcTpVyv40&index=6&list=PLqVh2YhEny3H_SZ86ueSCtIpLZ-wWja2H

 

https://www.predsjezdem.cz/public/img/skala_socialismus.pdf

 

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Elity-nahradily-atrapy-Oc-vic-maji-Marxe-za-svatokradez-tim-utrpnejsi-z-nich-cisi-bezradnost-shrnuje-lonske-deni-doktor-Josef-Skala-414974

 

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Kandidat-na-sefa-KSCM-Skala-Tam-kam-dnesni-vlada-nehnala-ceske-jednotky-ani-Treti-rise-Stehovani-narodu-zvrati-az-uplne-jina-Evropa-424383

                                                                         

Zajímavosti a varování

Americký komentátor: ODS, nebo ČSSD? Je to jedno, vládnou nám jiní

Někteří poslanci odmítli vzdát hold Havlovi - mají úctu ohromné spousty lidu

Dluhová krize Evropské unie

Ani televiznímu KRAUSOVI se nelíbí český KOCOURKOV

Tajemne Havlovy restituce.doc (26,5 kB)

Kam_zmizel_zlaty_poklad_republiky.doc

Pane Prezidente.doc

Jak se kalil kapital.doc

Lek_ceske_vlady_na_ekonomickou_krizi_.pdf

Narode_cesky_je_to_na_Tobe.doc

Poselství tajné dohody.jpg

Realita dneska.doc

Zadne dane.pdf