Dostal jsem to, abych si to nenechal pro sebe...

06.01.2013 22:11

 

 Dostal jsem to, abych si to nenechal pro sebe. Já tak rád činím, protože prasečích mozků je u nás stále ještě dost a dost a nechtějí nejen vědět, ale ani slyšet a vidět, že před listopadem byl v ČESKOSLOVENSKU systém odpovědnější a poctivější. Nakonec posuďte sami:

Jak je vidět, všec
hno che svůj čas...

 

Předmět: anonym
………………
Komunisti dřív měli stranickou disciplínu a zodpovídali se na stranických schůzích. I tam byli hajzlové, ale museli se krotit. Ti, co se utrhli ze řetězu a překabátili se do jiných stran už žádnou kontrolu nemají. Proto to tak vypadá!!!!!!!!!!!!!!!

Anonym, 3.12.2012 13:45:50 Jsme úplně ve srabu, ale hlavně, že tady nevládnou komunisté. Máme pětinové platy, než mají lidé na západě, ale hlavně, že nám nevládnou komunisté. Máme všechno zboží dražší o 20 procent, než na západě, ale hlavně, že nám nevládnou komunisté. Musíme jíst potravinový odpad dovážený ze západních zemí, ale hlavně, že nám nevládnou komunisté. Náš státní dluh je 1,7 bilionů korun a roční úroky z něho platíme 90 miliard, ale hlavně, že nám nevládnou komunisté. Zvyšuje se počet lidí pod hranicí chudoby, zvyšuje se počet bezdomovců, počet lidí zavřených na ubytovnách, počet lidí vyhlašujících osobní bankrot, ale hlavně, že nám nevládnou komunisté. Stát je řízen kmotry, kteří každou veřejnou zakázku předraží tak, jak to udělal bývalý ministr životního prostředí Drobil, aby naplnil miliardami našich korun svůj osobní měšec a měšec stranické pokladny ODS, ale hlavně, že nám nevládnou komunisté. Na kongresu vládní strany ODS jsme viděli aroganci komotrů ODS, kteří přijeli několikamilionovými auty s registračními značkami za několik stovek tisíc korun, ale hlavně, že nám tady nevládnou komunisté! Na zdravotní péči bude mít nárok jenom ten, kdo do nemocnice přijede autem značky BMW, jak řekl profesor medicíny Pafko, ale hlavně, že nám tady nevládnou komunisté! Do důchodu budeme odcházet v 74 letech, což je z biologického hlediska úplný nesmysl, ale hlavně že nám nevládnou komunisté. Naše země nevzkvétá, ale hlavně, že nám nevládnou komunisté! PROSTĚ JE TO VYSVĚTLENÍ DNE NA VŠECHNO. JSME ÚPLNĚ V TOTÁLNÍM MARASMU, ALE MŮŽEME SI ODPOVĚDĚT VĚTOU: HLAVNĚ ŽE NÁM NEVLÁDNOU KOMUNISTÉ A HNED JSOU VŠECHNY PROBLÉMY VYŘEŠENÉ, PROTOŽE JEDINÉ NEJDOKONALEJŠÍ POLITICKÉ STRANY V ČR JSOU : ODS (obrovsky drancující svině), TOP 09 (zatopí lidem) + LIDEM(sebrat a nasrat)!!!

Anonyme, napsal jsi to tak hezky, že si myslím, že by byla velká škoda, kdyby to zapadlo. Myslím si, že by se to mělo objevit ve všech diskuzích, aby si všichni uvědomili, jak jsme denně při každé příležitosti ohlupováni. Pak to dopadá tak, jako na Táborsku, kde studenti demonstrují v podstatě proti výsledkům demokratických voleb. Oni ovšem za to nemohou, protože byli zmanipulováni. Doufám, že nebudeš nic namítat, když se Tvůj text občas někde objeví. Děkuji. *************************** Mantra
 
 
Fotka: https://www.verejnydluh.cz/


Dr. Jaroslav Horák