Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce?

04.04.2013 17:47

Napsal uživatel Tomáš Frček dne Čt, 03/21/2013

 

Jelikož stabilně v televizních novinách postrádám informace o politickém dění v EU,                                                                      zaslal jsem do ČT dopis, kde se nad touto cenzurou podivuji, a to především proto, že naše země je členem EU. Přeci v dobách federace jsme byli informováni, co se děje na Slovensku.

Odpověď přišla: je to zajímavý podnět, předáme ho redaktorům. 
Uplynulo několik měsíců a redaktoři to pojali tak, že radši už neinformují vůbec, pardon, jestliže někde něco"rupne", musí se to zlehka a kamuflovaně okomentovat. Například o Bulharsku se tři týdny mlčelo, přitom probíhaly nepřetržité demonstrace po celé zemi. Když předseda vlády otevřeně prohlásil, že to vláda zítra položí, objevily se články, že ČEZ v Bulharsku zdražil, lid se rozčílil a odnesla to vláda. Když demonstrace pokračovaly dál, nešlo zatajit, že lidé požadují jiný politický systém.

 Už 14 dní se opět o Bulharsku mlčí. Nešlo utajit, že v Bulharsku proběhla revoluce, ale vše se ušmoulilo, abychom tutorevoluci nepochopili. Tato revoluce totiž směřuje k demokracii ve smyslu vlády lidu, bez zkorupovaných, prohnilých politických stran zastaralého systému parlamentní demokracie, který dusí celou Evropu – tuto skutečnost chce cenzura českých médií utajit. Tato demokratická revoluce se šíří Evropou. Nešlo také utajit, že v italských parlamentních volbách získalo 25 % hlasů Hnutí pěti hvězdiček, vedené Peppe Grillem, opět požadující přímou demokracii. O bouřící Evropě je zakázáno informovat. Pouze v případě, že se daná událost dotkne ČR, pustí se kraťoučká informace. Z Německa nelítají letadla, protože zaměstnanci Lufthanzy stávkují. Kypr zavřel banky a hrozilo velké zdanění vkladů, to se museli odkláněči zapotit. Ale opět chybí informace, že kyperská církev nabídla svůj majetek do zástavy na záchranu země. To přeci nesmí Češi vědět, když ČR jde ke dnu, a ještě naopak církve zde z peněz daňových poplatníků dostanou 92 miliard korun… 

...POKRAČOVÁNÍ ZDE