K demonstraci v Praze na Národní třídě a na Albertově 17.11.2014 se objektivně vyjádřila řada účastníků...

21.11.2014 11:53

JEDNO Z TĚCHTO VYJÁDŘENÍ K PRAŽSKÉ DOMOSTRACI VÁM PŘEDÁVÁM TAK, JAK JSEM JEJ OBDRŽEL

K tomuto svinstvu provokačnímu, organizovanému z jediného "svobodného" místa v Praze,  milí přátelé, se ani  snad nemíním nijak příliš vyjadřovat. Ne že bych byl nadšeným obdivovatelem Zemanovým, ale jen si potvrzuji "ubohou nestrannost našich svobodných médií" a blbost některých nenávistných povalečů, kteří sami sebe nazývajících inteligentním svědomím většiny národa. Když už chtějí vyjadřovat něčí názor, ať mluví za sebe. Já přes své výhrady k Zemanovi, budu mít raději otevřeného, byť lehce občas přisprostlého jedince, než kultivovaně přiblblé týpky typu Bendů, Schwarzenbergů, Kalousků, Štětinů, Vondrů a podobných, jejichž vyjadřovací a jinak blicí schopnosti se blíží jedincům, jejichž IQ je těsně nad číslem 60, tedy blíží se dementní hranici. UŽ ABY NA TYTO NEŘÁDY BRZY PADLA ZDRAVÁ PĚST...


ČTĚTE ZKUŠENOST JEDNOHO Z ÚČASTNÍKŮ TÉTO UBOHÉ AKCE ZAPRODANCŮ IQ TYKVE...

Demonstrace v Praze

20.11.2014

https://pokec.azet.sk/baman38 

Rád bych se podělil o pár zážitků z dnešní protizemanovské akce v Praze na Národní třídě a Albertově. Nebudu zdržovat podrobnostmi o tom, kdo a jakým způsobem demonstraci oficiálně svolal a jak ji propagovala Česká televize a další masmédia (to se dá dohledat). Jen doplním pohled člověka, co byl přímo na místě.

 

Signifikantním momentem celé akce mělo být udělení červené karty prezidentu Zemanovi za jeho údajně pro-ruský postoj (resp. nedostatečnou kritiku Moskvy a Putina) ohledně Ukrajiny a za jeho nedávnou návštěvu Číny. Oficiálně to bylo kvůli jeho rozhlasovému interview Hovory z Lán (Slobodný vysielač o něm informoval, dokonce i část pouštěl v infovojně), v němž kritizoval Pussy Riot a pražskou kavárnu, tedy pravdoláskaře a Havloidy. Od pohledu bylo zajímavé, že (až na pár výjimek co vzali do rukou a na sebe cokoli červeného) si všichni přinesli stejné karty, ve stejném odstínu červené o stejné velikosti a ze stejného materiálu. Bylo jich několik tisíc. (Ono to bylo i na videozáběrech, doslovně červená vlna).

 

Pak jsem si všiml několika žen, které je na křižovatce se Spálenou u stánku z přepravek rozdávaly. Jedna z nich hovořila s ostatními anglicky a tak jsem se jich zeptal, zda jsou organizátoři. Nikdo neodpovídal, tak jsem se zeptal, pro kterou důvěryhodnou neziskovou organizaci pracují. Opět bez odpovědi. Následně jsem se zeptal té anglicky hovořící, zda nepracuje pro US Embassy Prague. Otázku jsem zopakoval a chtěl jsem si dotyčné ženy vyfotit telefonem. To už se ke mně přihnali dva muži, kteří do mě začali strkat a sunout mě na chodník s tím, že jsem provokatér a zasranej komunista. Takhle mě zatlačili několik metrů od místa výdeje karet a pak ještě hlídali, abych náhodou nezlobil. Kolem sebe jsem viděl zfanatizované pravdoláskaře a Karljugend, množství ukrajinských vlajek, tibetských vlajek, plakátů s Pussy Riot, mnoho nenávistných transparentů na téma Rusko a Zeman a k vidění byla i jedna černo-červená banderovská vlajka.

Vzhledem k tomu, co se potom odehrálo na Albertově, kde byli kromě Zemana i prezidenti celé V4, to na mě působí dojmem, že Američané sesazují našeho prezidenta. Je to ostatně jejich styl. Nelze si nevšimnout, že se jedná o stejný scénář jako v Kyjevě. Sesadit demokraticky zvoleného presidenta, dosadit místo něj poslušného sudeťáka a národ poštvat proti sobě. Až budou posílat naše muže umírat na Ukrajinu, prosím, ať pošlou přednostně ty, kteří dnes mávali kartičkami na Národní třídě. Nebyly to Open Card. Byly to letenky na Ukrajinu. Tam totiž dnešní akce v krvi skončí. Válkou. Konec konců byl to právě Porošenko, kdo dnes prohlašoval, že je připraven na totální válku s Ruskem. 

Děkuji hloupým zmanipulovaných studentům. Otázka na pana Huďa: Existuje podle vás nějaký způsob, jak lze těmto organizovaným Majdanům a rozdmýchávání nenávisti mezi lidmi proti nepohodlným za podpory masmédií, čelit? Díky! S pozdravem, Jan

 

Baman38

 

 

Text přejatý z e-mailu

Grafická úprava: Jarda Horák